NLT uitwisselingsbijeenkomst 3 - Differentiatie en opstellen van PTA


Het vak nlt kenmerkt zich in interdisciplinaire samenwerking van leerlingen. Je leerlingen hebben verschillende profielen en verschillende profielvakken; een leerling met de vakken ak, bi, sk en wiskA werkt samen met bijvoorbeeld een leerling met sk, na, wiskB en wiskD. Hoe doe je recht aan zo’n gedifferentieerde groep?

Na de masterclass heb je met collega’s uitgewisseld hoe differentiatie binnen nlt wordt gewaardeerd. Je vormt een eigen visie op het samenstellen van interdisciplinaire leerlinggroepen. Je houdt je eigen PTA tegen het licht van verschillen tussen leerlingen en je vormt een standpunt op de manier waarop je leerlingen beoordeeld worden.

De bijeenkomst vindt plaats op woensdag 14 april 2021 om 16.00 uur.

Voor meer informatie en aanmelden:

https://www.onderwijsnetwerkzuidholland.nl/aanbod/beta/nlt-themabijeenkomst-3-differentiatie-en-opstellen-van-pta/