NVON Bèta & Technologie Festival

Op woensdag 4 oktober vindt in Harderwijk het jaarlijkse NVON Bèta & Technologie Festival plaats. Een bruisend evenement met volop inspiratie voor bètadocenten én toa’s uit het voortgezet onderwijs, van vmbo tot en met vwo, zowel onder- als bovenbouw. Je kunt je eigen programma samenstellen. Er zijn vier rondes, waarbij je de keuze hebt uit diverse interessante lezingen, meer dan 30 workshops of een bezoek aan een uitgebreide festivalmarkt. Op deze markt kun je inspiratie opdoen bij toa’s en docenten die demo-materiaal laten zien. De dag wordt afgesloten met een knallende presentatie over de waterstofauto van het EcoRunner team van de TUDelft. Meer informatie over het programma en inschrijving is te vinden op nvonfestival.nl. Speciale actie: bij minimaal 3 deelnemers van dezelfde school ontvangt ieder een cadeaubon voor de NVON-shop.