Samenwerken met ICT-bedrijven met hulp van regioaanjagers

Contacten leggen en onderhouden met het bedrijfsleven om voor nlt bijvoorbeeld excursies of gastlessen te regelen, blijkt in de praktijk vaak een tijdrovende bezigheid. Handig is daarom om via Human Capital Agenda ICT gekoppeld te worden aan een van hun ‘regioaanjagers’. Die kunnen jouw school in contact brengen met ICT-bedrijven in jouw regio, om zo externe expertise in school te krijgen.

Deze dienst is bedoeld voor scholen die de schakelmodule Digitale Technologie (DT) gebruiken, maar ook voor scholen die een of meerdere andere modules binnen de leerlijn DT gebruiken, waaronder Forensisch onderzoek, Leven met robots, Cybersecurity, Game of drones, Modelleren, Satellieten en AI. Ook als je een van de onderbouwmodules over AI gebruikt, kan een regioaanjager vast iets voor je betekenen.

Heb je interesse? Vul dan even het formulier in op onze website. Dan brengen we je met een regioaanjager in contact.

images.png