Onderbouw-modules een goede voorbereiding op nlt

Vereniging NLT is bezig om in de jaren 2022 tot 2026 nlt in de onderbouw op te zetten. We willen graag scholen ondersteuning bieden bij het ontwikkelen van nlt in de onderbouw van het voortgezet onderwijs.

Wil je op dit moment modules doen in de onderbouw, dan bieden we zowel lesmodules aan als de zogenaamde pre-modules-nlt. Deze pre-modules zijn ontwikkeld ter kennismaking met nlt. Ze zijn ontwikkeld door verschillende vaksteunpinten ontwikkeld. Elk van de pré-modules-nlt heeft als hoofddoel dat leerlingen van de onderbouw havo/vwo kennismaken met (de aard van) nlt.

Interesse om ze te gebruiken? Lees dan eerst de beknopte beschrijvingen van de lesmodules door!

Geef daarna je pre-selectie door aan Joris de Vries: joris@verenigingnlt.nl

De volgende pre-modules-nlt zijn op dit moment beschikbaar:

1 Fermischatten

2 Moord om verandering

3 Vuurwerk

4 Zonne-energie

5 Arduino

6 Industrieel ontwerpen (IO)

7 3D-printen

8 Leren met je hersenen

9 SpaceX

10 Aquaponics

11 Biomimicry, Web-based design

12 Topsporters in beweging (‘En hij staat!’)

13 ‘Waterberging’

14 ‘Een gezond ontbijtje’

15 ‘Afval en vervuiling op school’

16 ‘Create the Escape!’

17 'Duurzaam consumeren'