Nieuwe onderbouwmodule: Dierenparadijs

In onze moduledatabase is vanaf nu een nieuwe module voor de onderbouw te downloaden. In deze brugklasmodule “Dierenparadijs” gaan leerlingen aan de slag met het vraagstuk hoe het welzijn van landbouwhuisdieren, dierentuindieren of huis- en hobbydieren verbeterd kan worden. Eerst leren ze wat dierenwelzijn precies is en hoe je dit kunt onderzoeken. Daarna leren ze op een praktische wijze wat technisch ontwerpen is en wat daar allemaal bij komt kijken. Vervolgens gaan de leerlingen met de opgedane kennis en vaardigheden in groepjes zelf een hulpmiddel ontwerpen om het welzijn van dieren te verbeteren. Indien mogelijk wordt het hulpmiddel getest. De module wordt afgesloten met een poster-presentatiemarkt.

Oproep: ga je deze module gebruiken? Dan horen we heel graag je bevindingen, zodat we deze en andere modules nog beter kunnen maken. Mogen wij daarvoor contact met je opnemen? Vul dan onderstaand formulier in. Veel dank!

Form not found